• BİLGİ FORMU

  • KAMPANYALAR
  • PROJELER
  • NEDEN ÇEŞME
  • TR
MENU

Hakkımızda

Sektöre getirdiğimiz yenilikçi bakış açısı ve Ar-Ge çalışmalarıyla , projelerimizde hem konut sahiplerine hem de yatırımcılara unutamayacakları anlar hediye etmeyi hedefleyen Invictus İnşaat olarak, kendi klasmanımızda açık ara fark yaratmış, İzmir merkezli bir firmayız.

Yapım aşamalarının başlangıcından sonuna dek anahtar teslim inşaat süreçlerinde kaliteden ödün vermediğimiz gibi her detaya işlediğimiz ince ustalık, etik kurallarımız ve çalışma ilkelerimiz sayesinde projelerimizle ile yatırımcıları buluşturmayı hedeflemekteyiz.

Tasarladığımız otel, villa, residance, konut vb. yaşama değer katan projelerimizin daima canlı ve değer taşıyan bölgelerde olmasına özen göstermekte, “nitelikli ve sağlam projeler geliştirme” ilkesiyle çıktığımız bu yolda yatırımcıları hayallerine bir adım daha yaklaştırma gayesindeyiz.

Invictus marka değerimizle adımızdan oldukça söz ettirmemizin yanı sıra ; Gerçekleştirdiğimiz Ar-Ge süreçleri doğrultusunda uyguladığımız estetik modern mimari tarzı ile ferah kullanım alanları sunmakla kalmamakta, kullanışlı ve konforlu yaşam alanları vadetmekteyiz.

Yaşamın her gün yeniden başladığı bu eşsiz projelerle, hayatı yeni bir pencereden deneyimlemeye Sizlerde davetlisiniz.