• BİLGİ FORMU

  • KAMPANYALAR
  • PROJELER
  • NEDEN ÇEŞME
  • TR
MENU

Başkanın Mesajı

Sektöre getirdiğimiz yenilikçi bakış açısı ve Ar-Ge çalışmalarına gerçekleştirdiğimiz yatırımlar ile hem konut sahiplerine hem de yatırımcılara unutamayacakları anlar hediye etmeyi hedefleyen Invictus İnşaat olarak; kendi klasmanımızda açık ara fark yaratmış, İzmir merkezli bir firmayız.

Yapım aşamalarının başlangıcından sonuna dek kaliteden ödün vermediğimiz projelerimiz ile her detaya işlediğimiz ince ustalık, etik kurallarımız ve çalışma ilkelerimiz sayesinde arsa sahipleri ile yatırımcıları buluşturmayı hedeflemekteyiz. Tasarladığımız otel, villa, konut vb. yaşama değer katan projelerimizin daima canlı ve değer taşıyan bölgelerde olmasına özen göstermekte, “nitelikli ve sağlam projeler geliştirme” ilkesiyle çıktığımız bu yolda yatırımcıları hayallerine bir adım daha yaklaştırma gayesindeyiz.

Tamamladığımız projelerden Invictus Ataşehir ve Invictus Bluepoint ile adımızdan oldukça söz ettirmemizin yanı sıra devam etmekte olan projelerimiz Invictus Alaçatı ve Invictus Sunset Ilıca’nın Ar-Ge süreçlerini de tamamen kendimiz üstlenmiş bulunmaktayız. Gerçekleştirdiğimiz Ar-Ge süreçleri doğrultusunda uyguladığımız estetik modern mimari tarzı ile ferah kullanım alanları sunmakla kalmamakta, kullanışlı ve konforlu yaşam alanları vadetmekteyiz. Yaşamın her gün yeniden başladığı bu eşsiz projelerle, hayatı yeni bir pencereden deneyimlemeye siz de davetlisiniz.